kocięta ▼

Nasze kocięta opuszczają hodowlę w wieku 15-16 tygodni. Są wtedy przygotowane do życia w nowych domkach, wiedzą do czego służy drapak i kuweta. Wszystkie nasze kocięta posiadają 2-krotne szczepienia, 3-krotne odrobaczenia,  i  są zaczipowane. Posiadają książeczki zdrowia a kocięta przeznaczone do hodowli paszporty. Nasze kotki hodowlane rodzą tylko raz w roku. Planujemy nasze mioty tak, aby jednocześnie w hodowli był jeden miot, bo dzięki temu możemy nasz czas poświęcić tylko tym jedynym kociętom, bo szczególną uwagę przywiązujemy do socjalizacji i nauki bycia z człowiekiem. Nasze kocięta są z ludźmi, ich rękami, dotykiem i czułością od momentu urodzenia do chwili opuszczenia hodowli.Dzięki temu nasze kocięta są bardzo ufne w stosunku do człowieka i bardzo łatwo aklimatyzują się w nowych domach. 

O sprzedaży kociąt do hodowli decydujemy pomiędzy 10-12 tygodniem życia. Sami decydujemy, które nasze kocie dziecko może reprezentować nasz przydomek jako kot hodowlano -wystawowy. Kocięta sprzedajemy tylko do wybranych  hodowli zarejestrowanych w WCC, przede wszystkim FiFe. Ograniczamy sprzedaż naszych kociąt do hodowli w Polsce. Z każdym nabywcą naszych kociąt podpisujemy umowę.

 Wszystkie kocięta nie przeznaczone do hodowli poddawana są zabiegowi kastracji przed opuszczeniem naszej hodowli.

Nie sprzedajemy kotów bez rodowodu.

Wszystkie nasze koty hodowlane są wolne od GSD IV, PKdef, HCM.

 

 

W tej chwili nie mmy kociąt. Kolejny miot planujemy w czerwcu 2019 roku. Wszystkich zaintersowanych prosimy o kontakt e-mail . 

 

Facebook